مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی سبز شمال | صادر کننده کیوی به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز فروش انواع کیویقیمت عمده کیوی سبز شمالصادر کننده کیوی به هند
قیمت کیوی ایران

کیوی سبز شمال توسط شرکت های صادر کننده به کشورهای مختلف دنیا معرفی شده است. این میوه در بازار هند با استقبال خوبی همراه بوده و همواره صادرات آن به صورت مستقیم توسط ایرانی ها دنبال خواهد شد.

کیوی سبز شمال

تولید میوه در ایران با هدف جذب مشتری از کشورهای مختلف دنیا مسئله ای ست که در چند دهه اخیر پر رنگ شده است. زیرا ایران در حوزه تولیدات غیر نفتی به خوبی موفق بوده و توانمندی خود را در این راستا نیز افزایش می دهد.

کیوی از جمله میوه هایی ست که امروزه برای فروش آن تلاش می شود. زیرا تقاضای خوبی در دنیا وجود داشته و همواره صادر کننده های ایرانی سعی در بهره گیری از بازارهای جهانی این میوه دارند. به این ترتیب بهترین کیوی را از باغات شمال ایران برداشت نموده و به صورت حرفه ای در بازار جهانی عرضه می دارند.

[aparat id=’QCTUa’]

مرکز فروش انواع کیوی

مسلما مراکز فروش که در راستای عرضه کیوی شمال فعالیت دارند، تلاش خود را برای تامین هر چه بهتر مشتریان خود خواهند کرد. این تولیدات که از شهرهای مختلف شمال برداشت شده و به صورت سورت شده راهی بازار می شود، باید دارای استانداردهای کافی از نظر خریداران باشند.

در این میان هر مرکز فروش کیوی تلاش زیادی در جذب مشتریان عمده از کشورهای مختلف داشته و در این میان بسته بندی های خوب را مد نظر قرار می دهند. این نوع کیوی می تواند در رقابت جهانی پیروز شده و خریداران زیادی را آن طور که باید و شاید جذب خود کند. لذا عرضه انواع کیوی صادراتی مسئله ای مهم و مورد توجه از سوی شرکت های صادر کننده می باشد.

قیمت عمده کیوی سبز شمال

کیوی سبز شمال یک انتخاب خوب برای صادرات است. زیرا بسیاری از شاخصه های کیفیتی را براساس استانداردهای جهانی دارد. تا جایی که وقتی از کشورهای مختلف دنیا برای خرید عمده کیوی اقدام می شود، همکاری خوبی میان تجار دیده می شود.

از مهمترین کشورها برای صادرات انواع کیوی سبز عبارتند از:

  • هند
  • پاکستان
  • افغانستان
  • ترکیه
  • عراق
  • روسیه
  • ارمنستان
  • کویت

به این ترتیب می توان فعالیت بسیار خوب از شرکت های ایرانی در حوزه صادرات کیوی شاهد بود که بیشترین همکاری را در این راستا داشته اند.

مرکز فروش کیوی تنکابن

صادر کننده کیوی به هند

همانطور که اشاره شد هند یکی از بازارهای خوب برای فروش کیوی ایران است. زیرا در این کشور میوه های صادر شده از کشور ما شناخته بوده و افراد زیادی می توانند تحت شرایط خوب آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

در این میان شرکت های صادر کننده کیوی با همکاری مستقیم و اعلام قیمت مناسب تعداد بیشتری از خریداران هند را جذب کرده و محصول خود را ارائه می دهند. این مسئله را می توان به منظور افزایش میزان صادرات کیوی مهم دانست. به طوری که تولید آن نیز در شمال ایران فراهم شده و باغات بیشتری زیر کشت این میوه رفته اند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “کیوی سبز شمال | صادر کننده کیوی به هند”

Call Now Buttonتماس بگیرید