مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی هایوارد در هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی کیوی هایوارد ایرانیمیزان قند کیوی برای برداشت از باغاتکشور های مهم وارد کننده کیوی ایران
قیمت کیوی هایوارد

قیمت کیوی هایوارد ایران در هند بیش از ۱۲۰ روپیه به ازای هر کیلو می رسد که هر سال خریداران زیادی از این کشور از ماه مهر سفارش به خریداری این میوه از مجموعه ویتاراد می کنند.

در کشور ایران بیشترین کیوی که از سطح باغات برداشت می شود، کیوی هایوارد است که دارای پوست قهوه ای طلایی و داخل آن به رنگ سبز است که در صورت کامل شدن میزان قند آن، طعم بسیار شیرین و خوشمزه دارد.

کشور هندوستان یکی از بزرگ ترین بازار های ما برای فروش و صادرات کیوی هایوارد طلایی است که اگر آمار را بررسی کنید، این کشور رتبه نخست واردات کیوی از ایران را داشته است.

کشور های زیادی هستند که جز تولید کننده های انبوه کیوی در جهان به شمار می روند اما کشور ایران به دلیل قرار گرفتن در بهترین نقطه تجاری جهان، خیلی از هزینه های حمل و تسریع در ارسال محموله، سبب شده تا اغلب مشتریان ما محصولات ایرانی را برای بازار های خود انتخاب کنند.

قیمت کیوی هایوارد

قیمت کیوی هایوارد

بسته بندی کیوی هایوارد ایرانی

آن چیزی که هر سال بازار هندوستان برای واردات کیوی از ایران کشش داشته و خریداران اقدام به سفارش آن کرده اند، کیوی با سایز ۶۰ گرم به بالا بوده که اغلبا نوع بسته بندی های با سبد های پلاستیکی ۱۰ کیلویی با مواد پتروشیمی بوده که نوع سورتینگ آن به صورت مکانیزه مطابق تصویر زیر بوده است.

به همین دلیل، سالانه با شروع برداشت و صادرات این میوه به کشور هندوستان، شرکت های تولیدکننده سبد پلاستیکی نیز فعالیت گسترده ای را دارند و ترافیک کاری زیادی را در این خصوص همواره دارند.

اما در این زمان، تنوع بسته بندی تنها برای بازار هند نیست و کشور های زیادی هستند که خواهان خرید کیوی ایران با بسته بندی و سطح کیفی مختلف هستند که می توان به:

 • بسته بندی سبد ۱۰ کیلویی
 • بسته بندی سبد ۷ کیلویی
 • بسته بندی سبد ۴ کیلویی
 • کارتنی ۱ کیلویی
 • کارتن پلاست ۱۰ کیلویی
 • کارتنی ۴ کیلویی

اشاره کرد که شرکت بازرگانی ویتاراد هر کدام از این نوع بسته بندی ها را برای اغلب بازار های آسیایی، آفریقایی و اروپایی صادرات داشته است.

قیمت کیوی هایوارد در هند با همین مشخصه ها نوشان دارد و طبیعتا کیوی با بسته بندی سبد می تواند مناسب تر از نوع کارتنی یا کارتن پلاست باشد، از این رو توانسته ایم با تنوع بسته بندی ها، سفارش مشتریان را با هر کدام از این فرایند ها تامین و اقدام به فروش کنیم.

قیمت کیوی هایوارد

قیمت کیوی هایوارد

میزان قند کیوی برای برداشت از باغات

هر محصول کشاورزی برای اینکه بتوان برداشت کرد، باید به حد مناسب خود از نظر سایز، رنگ و میزان قند برسد. میوه کیوی هم از جمله از محصولاتی است که حتما باید برای برداشت آن برای صادرات، میزان بریکس آن یا همان قند آن تکمیل شده باشد.

میزان قند استاندارد برای این میوه در زمان برداشت باید به حد مناسب خود یعنی 6 برسد تا بتوان در سطح سردخانه ها نگهداری کرد. چنانچه این میزان بریکس در زمان برداشت تکمیل نشده باشید باعث خرابی آن در سردخانه ها خواهد شد. در واقع میزان ماندگاری آن برای نگهداری در سردخانه ها و همچنین صادرات آن مناسب نخواهد بود.

خیلی از شهروندان و مشتریان هند، قبل از زمان برداشت اقدام به سفارش این میوه می کنند و باغداران به خاطر بالا بودن قیمت کیوی هایوارد در هند، محصول خود را به فروش می رسانند که سبب می شود تا هر دو طرف یعنی فروشنده و خریدار متضرر شوند.

شرکت بازرگانی ویتاراد به عنوان بزرگ ترین مجموعه فعال در زمینه صادرات انواع مختلف از محصولات کشاورزی، می تواند مشاور خوبی برای شما خریداران داخلی و خارجی باشد.

قیمت کیوی هایوارد

کشور های مهم وارد کننده کیوی ایران

ایران بعد از کشور هایی چون چین، نیوزلند، یونان به عنوان چهارمین کشور اصلی تولید و صادرات بهترین گونه از میوه کیوی به شمار می رود که در سال ۲۰۲۰ کشور های زیادی همچون

 • هند
 • روسیه
 • ترکیه
 • انگلیس
 • آلمان
 • لیبی
 • کنیا
 • سوئد
 • عراق
 • رومانی
 • اوکراین

از ایران خریداری کرده اند که طبق آمار برخی از این کشور ها از مشتریان بالفعل و بعضی از آنها مشتریان بالقوه برای ما لحاظ می شوند.

کشور هند، روسیه و برخی از کشور های اروپایی سالانه حجم خرید خود از این میوه افزایش می دهند و کیوی ایران برای آنها از نظر سالم بودن، سالا بودن سطح کیفیت و مهم تر از همه، قیمت بهترین گزینه بوده است.

قیمت کیوی هایوارد در هند البته کیوی ایرانی همواره مناسب تر از کیوی سایر کشور ها بوده است و شهروندان این کشور به دلیل علاقه به این میوه ایرانی، سالانه میزان زیادی را از ایران اقدام به واردات می کنند.

قیمت کیوی هایوارد

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید