مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زمان برداشت کیویبسته بندی و سورت کیویصادرات کیوی مازندران به هند
قیمت کیوی ایران

قیمت کیوی ایران در سال ۲۰۲۱ با نزدیک شدن به زمان برداشت، در حال افزایش است. توجه داشته باشید که هر سال صادرات کیوی از ایران تا ۱۵ آبان ممنوع بوده و از آن زمان فرایند خرید و فروش کیوی برای صادرات آغاز خواهد شد.

اما خیلی از کسانی که در زمینه تجارت این میوه فعالیت گسترده دارند، همواره از چند ماه مانده به زمان برداشت، اقدام به خرید کیوی صادراتی از سطح باغات می کنند تا بتوانند بعد از شروع صادرات، سفارش مشتریان خود را تامین کنند.

کیوی در ایران بازار بسیار گسترده ای دارد و همانند سیب درختی، مشتریان زیادی از کشورهای مختلف برای خرید این میوه تماس می گیرند و همواره سعی شده تا بهترین و با کیفیت ترین کیوی برای بازار های مهم خارجی تهیه و تامین کرد.

قیمت کیوی ایران

بهترین زمان برداشت کیوی

اگر در سال های گذشته دیده بودید، خیلی از کشور ها چند ماه مانده به زمان برداشت، اقدام به خرید کیوی ایران می کردند و خیلی از صادر کنندگان در ایران نیز بدون اینکه اطلاعی از بازار هدف داشته باشند، اقدام به چیدن کیوی می کردند.

توجه داشته باشید که برای صادرات کیوی در زمان صادرات باید به موارد زیر توجه کافی شود.

  • اطلاعات و تحقیقات کافی از بازار هدف
  • برداشت اصولی و به موقع کیوی
  • بسته بندی شکیل
  • سورت کردن منظم و با دقت
  • پالت بندی مناسب
  • ارائه قیمت رقابتی در بازار

همه این موارد می تواند در صادرات موفق شما، کمک شایان داشته باشد. توجه داشته باشید که برداشت زود هنگام میوه کیوی که میزان آب و قند آن به حد کافی نرسیده باشد، می تواند بازار کیوی ایران را در کشور ها خارجی از هم بپاشاند.

به همین دلیل دولت ایران توانست اقدامات اساسی را در این زمینه انجام دهد و زمان صادرات کیوی ایران را از پانزدهم آبان آزاد کرد.

با معین شدن زمان صادرات کیوی، طبیعتا برداشت کیوی از باغات نیز در همان روز ها می تواند باشد که در این صورت، میزان قند و آب هر کدام از کیوی ها به حد مطلوب رسیده است.

با برداشت اصولی، قیمت کیوی ایران در سردخانه ها و همینطور در کشور های مختلف که به عنوان مشتریان ما به حساب می آیند، بیشتر از قبل فروخته می شوند.

قیمت کیوی ایران

بسته بندی و سورت کیوی

موقعی که باغداران شروع به برداشت کیوی می کنند، تمامی کیوی ها را در سایز های مختلف در یک سبد ۲۰ کیلویی جمع آوری می کنند و برای اینکه حجم بار کیوی آنها زیاد است، برای نگهداری آن را به سردخانه های شهر خود انتقال می دهند.

حال برای صادرات کیوی ایران، فرایند بسته بندی و سورت از این به بعد شروع می شود. برای این کار نیاز به رعایت موارد مهمی چون:

  • سایز بندی درست کیوی
  • استفاده از متریال خوب برای بسته بندی
  • استفاده از کیوی با کیفیت
  • سورت دقیق و اصولی

می باشد که رعایت کردن موارد ذکر شده می تواند شما را در رسیدن به بازار های بزرگ یاری کند.

اغلب کسانی که در زمینه سورت و بسته بندی فعالیت دارند، در محل سورتینگ خود، کارگران به صورت دستی این کار را انجام می دهند.

اما گروه ویتاراد که سابقه چندین ساله در حوزه بسته بندی و صادرات کیوی دارد، همه محصولات صادراتی خود را اعم از کیوی، سیب درختی، انار و خرما را به صورت مکانیزه و ماشینی انجام می دهد.

قیمت کیوی ایران در این شرکت، در زمان شروع صادرات، نسبت به سایر شرکت های صادرکننده کیوی هایوارد کاملا رقابتی و نوع سورت و بسته بندی نیز بالطبع متفاوت بوده است.

قیمت کیوی ایران

صادرات کیوی مازندران به هند

اگر مطالب ما را مطالعه کرده اید، در آن اشاره کرده ایم که کیوی مازندران چه مشخصه هایی دارد و کشور هند خواهان چه نوعی کیوی بوده است.

از این رو هر سال بیشترین کیوی هایوارد که از باغات استان مازندران برداشت می شود، به بازار های مختلف این کشور صادرات می شود.

قیمت کیوی ایران در این کشور همواره نسبت به کیوی هایی که از اسپانیا و نیوزلند وارد می شود، کاملا رقابتی است، چرا که هم مسافت خیلی نزدیک تری با این کشور داریم و هم کیفیت و طعم کیوی ایران به مزاج شهروندان این کشور خوب بوده است.

در سال جدید که چند ماه مانده به زمان برداشت کیوی هایوارد، خیلی از مشتریان بالقوه و بالفعل ما، سفارش خود را اعلام کرده اند و قصد دارند تناژ زیادی از این میوه را به ایالت های مهمی چون بمبئی، دهلی، چنای خریداری و واردات کنند.

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید