مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر جعبه سیب قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار سیب ایران در هندافزایش صادرات سیب ایرانقیمت هر جعبه سیب قرمز
قیمت هر جعبه سیب قرمز

قیمت هر جعبه سیب قرمز در میادین میوه و تره بار ایران حدود بین ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان خرید و فروش می‌شود. قیمت مربوط به یازدهم شهریور ۱۴۰۰ است که تقریباً ۱۰ الی ۱۲ روز به زمان اصلی برداشت سیب درختی در ایران باقی مانده است و پیش‌بینی می‌شود که اگر حجم برداشت زیادتر شود قیمت هر جعبه سیب قرمز نیز به مرور زمان کاهش خواهد یافت، اما اگر میزان تقاضا از کشورهای خارجی که هر سال به عنوان مشتریان بالفعل برای خرید سیب قرمز ایران اقدام می‌کنند افزایش یابد ممکن است تاثیر مستقیمی روی قیمت فروش سیب در همان اوایل برداشت بگذارد.

برخی از مشتریانی که از ایران انواع سیب درختی خرید می کنند یا تمایل دارند به صورت جعبه ای خرید بکنند و یا طبق عرف بازار ایران به صورت کیلویی خریداری می کنند، در حال حاضر قیمت هر جعبه سیب قرمز برای کشورهای هند به ازای هر جعبه ۸۰ هزار تا ۱۰۰ هزار تومان می شود.

قیمت هر جعبه سیب قرمز

بازار سیب ایران در هند

بازار سیب ایران در هند کشش قابل توجه دارد و تقریباً بعد از اتمام سیب منطقه کشمیر در هندوستان تمامی وارد کنندگان سیب درختی در هند اقدام به خرید سیب قرمز ایران می کنند. ناگفته نماند که برای بازار هندوستان فقط سیب قرمز صادرات می شود و سیب هایی که در بازار خرده‌فروشی و عمده‌فروشی این کشور خرید و فروش می‌شود همین سیم قرمز است. حتی از کشور های دیگر نیز تنها سیب قرمز وارد می شود از این رو، سیب ایران به دلیل اینکه قیمت پایین تری نسبت به سیب سایر کشورها دارد، کشش آن در سطح بازار عمده فروشی هندوستان بیشتر از سایر رقبا بوده است.
قیمت هر جعبه سیب قرمز ایران در بازار بزرگ بمبئی و سایر ایالت های هند حدود ۸۰۰ روپیه می باشد ولی در مقابل قیمت سیب هایی که از کشورهای دیگر در بازار هند داد و ستد می‌شود بالاتر از این میزان است.

یکی از دلایل اصلی که باعث شده است تا گروه ویتاراد در بازار عمده فروشی بمبئی اقدام به راه اندازی دفتر فروش کند، همین کشش بازار سیب ایران در هند بوده است که هر سال به عنوان بزرگ ترین صادر کننده سیب ایران توانسته است حجم قابل توجهی از بهترین سیب قرمز را از مناطق مختلف ایران به بازار هند صادر کند و حتی قیمت فروش سیب در بازار بمبئی توسط کارشناسان ما در امور فروش با حداقل قیمت بوده است.

افزایش صادرات سیب ایران

با افزایش صادرات سیب ایران به کشورهای هدف، طبیعی است که قیمت آن در سردخانه های ایران دچار نوسان شود. این نوسان قیمت همواره تاثیر مستقیم از بازار فروش سیب ایران در کشورهای خارجی داشته است یعنی اگر سیب قرمز یا طلایی ایران در بازار عمده فروشی کشورهایی همچون
هند
روسیه
اوکراین
آلمان
انگلیس
کشورهای همسایه
کشورهای حوزه خلیج فارس
با قیمت بالاتری خرید و فروش شود مسلماً قیمت آن در ایران نیز افزایش خواهد داشت. این افزایش قیمت طبق تجربه‌ای که در چند سال اخیر داشتیم از اوایل دی ماه تا فروردین ماه ادامه پیدا می کند. شما مشتریان خارجی می توانید از همین حالا نسبت به سفارش خرید مستقیم انواع سیب اقدام بکنید.

قیمت هر جعبه سیب قرمز در سردخانه های ایران در صورت اینکه حجم صادرات آن افزایش می یابد، به بیش از ۱۵۰ هزار تومان می رسد که به ازای هر کیلو حدود ۱۵ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. اما زمانی که با افت بازار مواجه می شویم ممکن است که قیمت فروش سیب ایران به زیر ۱۰ هزار تومان نیز برسد که برای اطلاع از فرایند استعلام قیمت انواع سیب ایران می توانید با همکاران ما از طریق واتساپ ارتباط بگیرید.

قیمت هر جعبه سیب قرمز

قیمت هر جعبه سیب قرمز

همانطور که اشاره کردیم در اغلب زمان‌های مختلف قیمت هر جعبه سیب قرمز که در زمان باغ و چه در سطح سردخانه ها در رنج های مختلف در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار می گرفت و در حال حاضر که ما داریم این مقاله را می نویسیم تقریباً اوایل برداشت سیب در ایران است که بیشترین سیب هایی که برای صادرات از جانب مشتریان خارجی درخواست داریم سیب قرمز یا همان سیب رد دلیشز است.
قیمت قابل توجهی که برای تولید کنندگان خواهد داشت توجه داشته باشید که در برخی از کشورهای خریدار، سیب را به صورت سبدی خرید می کنند که قیمت هر جعبه سیب قرمز زرد برای آن کشور محاسبه و اعلام می شود.
ما در سال ۲۰۲۱ برنامه اساسی برای همکاری با تجار کشورهای مختلف داریم که قصد داریم با همکاری مشارکتی با بزرگترین وارد کنندگان سیب قرمز و طلایی ایران داشته باشیم و هر کدام از شرایط این همکاری نیازمند مفاد اساسی می‌باشد که در این چند سال اخیر در هندوستان ما این برنامه‌ریزی را پیاده سازی کردیم و خوشبختانه در کشور هند، برند ویتاراد معروف بوده و بیشتر خریداران جزء مشتریان بالقوه و بالفعل برای ما محسوب می‌شوند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید