مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش سیب در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درختیبرداشت سیب اصول استانداردمیزان صادرات سیب قرمز در ویتارادقیمت فروش سیب در ایران
قیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایرانقیمت فروش سیب در ایران

قیمت فروش سیب در ایران بستگی به تقاضا از کشورهای خریدار می باشد و ممکن است خیلی از شرکت های صادر کننده سیب در ایران بعد از تحقیقات میدانی از بازارهای خارجی، به راحتی قیمت فروش سیب در ایران در آن سال را تخمین بزنند. حتی این امکان وجود دارد که بتوان کشورهایی که به عنوان رقیب در تولید سیب درختی فعالیت دارند، میزان باردهی درختان در باغات آن کشورها را نیز بررسی کرد تا نسبت به همه این موارد اقدام به قیمت دهی سیب به مشتریان کرد.

در سال ۲۰۲۱ همانطور که اطلاع دارید باغات سیب در هند دچار کم باری شده اند و میزان تولید در سطح باغات کشمیر حجم قابل توجهی کاهش یافته است و این موضوع صرفاً برای کشور هند نیست بلکه در کشورهایی مثل ترکیه، لهستان و چین نیز اتفاق افتاده است که با این توضیحات برآورد شده است که حجم صادرات سیب درختی ایران می‌تواند رشد خوبی در سال جاری داشته باشد.

قیمت فروش سیب در ایران

انواع سیب درختی

با همه این تفاسیر می توان دریافت که تقاضا از سمت خریداران کشورهایی که هر سال از ایران سیب خریداری میکنند می تواند افزایش داشته باشد و علیرغم اینکه هر سال بیشترین ارقامی که به کشورهای خارجی از ایران صادرات می شد از نوع سیب قرمز و سیب زرد بود اما به دلیل مشکلات به وجود آمده در کشورهای تولید کننده سیب، فروش سیب در ایران ارقام دیگری را نیز در بر گرفته است که این گونه ها را می توان به:
سیب گرانی اسمیت
سیب گالا
سیب عروس
سیب پینک لیدی
سیب شکی
اشاره کرد.

با توجه به اینکه همه ارقامی که اشاره کردیم، حجم کمتری از باغات ایران برداشت می شوند اما امسال بالاترین فروش را برای این سیب ها اختصاص داده شد. همین عوامل ذکر شده باعث شد تا قیمت فروش سیب در ایران افزایش داشته باشد اما این افزایش قیمت تاثیری در بازار هدف سیب ایران نداشت و حتی درخواست های انبوه از برخی کشورها نیز داشت که در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت.

برداشت سیب اصول استاندارد

در سال ۲۰۲۱ عوامل متعددی باعث شد تا درخواست های زیادی را برای خرید سیب ایران از سمت کشورهای مختلف داشته باشیم که یکی از این موارد را می‌توان به برداشت اصولی سیب از باغات اشاره کرد. در ایران خوشبختانه تمامی باغداران و کارگزارانی که در زمینه برداشت تا صادرات سیب درختی فعالیت دارند به علم کافی در این زمینه پی ببرند و ما شاهد این بودیم که همه کسانی که باغات انبوه در اختیار داشتند با استفاده از قیچی های مخصوص چیدن سیب و کیسه های چرم که سیب های چیده شده را در آن جا می دادند می گذاشتند که مانع از ضرب دیدن سیب ها می شد که این موضوع باعث شده بود تا کیفیت و ماندگاری سیب‌ها افت نداشته باشد و مشتریان خارجی به این قضیه پی برده‌اند و همان‌طور که گفتیم موارد گوناگونی باعث شد تا ما امسال پر فروش‌ترین سیب درختی را داشته باشیم.

قیمت فروش سیب در ایران منوط به همین عوامل بوده است که امید داریم بتوانیم در ماه سپتامبر که سیب رد دلیشز و گلدن دلیشز که برداشت خواهند شد به اقصا نقاط کشور های جهان با نرخ رقابتی صادرات کنیم.

قیمت فروش سیب در ایران

میزان صادرات سیب قرمز در ویتاراد

طبق بررسی ها و آنالیز هایی که کارگزاران شرکت ویتاراد انجام داده‌اند تخمین زده شده است که میزان صادرات سیب قرمز در این شرکت به کشورهایی که هر سال همکاری مستمر با این مجموعه را داشتند به بیش از از ۱۰۰ هزار تن برسد که حجم قابل توجهی در زمینه صادرات سیب درختی در ایران به شمار می رود. این مجموعه که بزرگترین تامین کننده و صادر کننده انواع سیب درختی در ایران می باشد توانسته است که مشتریان زیادی را از کشورهای آسیایی، اروپایی و آفریقایی به سمت همکاری با خود به ایران بکشاند.

قیمت فروش سیب در ایران

تعیین کننده قیمت فروش سیب در ایران نیز گروه ویتاراد است چرا که در اغلب مناطق سیب خیز، باغات انبوه را خریداری می کند و در واقع در هر منطقه‌ای قیمت خرید را مشخص می کند و تمامی باغداران نسبت به قیمت سیب درختی که این شرکت مشخص کرده است، اقدام به فروش محصولات خود می کند. حتی این شرکت در سطح سردخانه ها نیز قیمت تعیین‌ کننده‌ای دارد و همین عوامل باعث شده است تا همواره بتواند مشتریان بزرگی را برای خرید سیب قرمز و طلایی جذب کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید