مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی در پاکستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی سیب ایران در زمان برداشتقیمت سیب قرمز ایران در کراچی
قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی در پاکستان در سال ۲۰۲۱ افزایش بالایی داشته است بطوریکه با شروع برداشت این میوه، بیشتر خریداران این کشور، در ایران اقدام به خرید از سطح باغات کرده اند.

طبیعتا افزایش قیمت فروش سیب درختی در ایران بر بازار های خارجی همچون پاکستان نیز تاثیر مستقیم خواهد گذاشت و به همین دلیل است که مشتریان ما از پاکستان در ایران هستند تا بتوانند با همکاری این شرکت بتوانند با قیمت رقابتی تری خریداری کنند.

بیشترین نوع سیب صادراتی از ایران به پاکستان سیب قرمز بوده است و بالاترین حجم خرید آنها از باغات ایران نیز همین سیب بوده است که رونق سی درصدی در سال جاری داشته است.

کشور پاکستان به دلیل قرار گرفتن در مرز کشور هند و روابط سیاسی بهتر که با این کشور داشتند، در سال های اخیر سیب های ایران از مرز خودشان اقدام به فروش به بازار هند می کردند.

ولی از موقعی که روابط این دو کشور به هم خورده است، مشتریان پاکستان تنها برای بازار داخلی خود اقدام به خرید سیب درختی ایران می کنند.

قیمت سیب درختی

بسته بندی سیب ایران در زمان برداشت

بسته بندی سیب در ایران به روش های مختلفی قابل انجام است. شیوه طبقه بندی بسته بندی ها به عوامل مختلف همچون

  • زمان برداشت
  • سلیقه مشتری
  • مسافت بین مبدا تا کشور مقصد
  • آب و هوا

بستگی دارد. در زمان برداشت غالبا، بسته بندی ها به صورت سبد پلاستیکی انجام می پذیرد اما در زمان صادرات سیب درختی، نوع بسته بندی متفاوت خواهد بود.

با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان و همچنین شرایط آب و هوایی و سایر عواملی که بر تصمیم گیری مشتری تاثیر می گذارد، می تواند به صورت کارتن مقوایی، کارتن پلاست و سبد پلاستیکی باشد.

با توجه به سابقه بالا شرکت ویتاراد در صادرات سیب درختی به اقصی نقاط جهان، بسته بندی های شکیل تر همچون کارتن با طراحی چند رنگی، بیشترین موفقیت را در جلب نظر مشتریان داشته است.

مسلما قیمت سیب درختی با توجه به نوع بسته بندی و میزان زمانی که برای سورت و بسته بندی صرف شده است، تعیین می شود و طبیعتا بسته بندی های شکیل تر و سورت منظم تر هزینه بالاتری نیز در بر می گیرد.

قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی

قیمت سیب قرمز ایران در کراچی

قیمت سیب درختی قرمز ایران در کراچی هر سال بالاتر ۱.۵ دلار فروخته می شد که در سال جدید با افزایش قیمت در ایران، مسلما تاثیر مستقیم بر بازار کراچی پاکستان نیز خواهد گذاشت.

برآورد شده است که علاوه بر پاکستان، قیمت سیب قرمز ایران در کشور هایی همچون

  • هند
  • عراق
  • روسیه
  • اوکراین
  • افغانستان

نیز افزایش خواهد یافت. طبق بررسی هایی که همکاران ما از بازار های خارجی داشته اند، میزان تولید سیب در کشور های رقیب نیز کاهش زیادی داشته است و این موضوع می تواند در افزایش قیمت کلی سیب در بازار های هدف فوق الذکر تاثیر زیادی داشته باشد.

قیمت سیب درختی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید