مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

تامین کنندگان سیب قرمزنرخ سیب پاییزه در بازار اروپاقیمت سیب برای صادراتواردکنندگان سیب قرمز و طلایی
قیمت سیب برای صادرات

قیمت سیب برای صادرات نیازمند برآورد کردن سفارش مشتریان از نظر کالیبر، نوع بسته بندی، میزان کیفیت و منطقه برداشت دارد که نسبت به این موارد، قیمت برای مشتریان برآورد و اعلام می‌شود.
سیب های صادراتی در ایران گرید های مختلفی دارد که هر کدام در سطح باغات و همینطور در سردخانه ها نرخ متفاوتی دارد از این رو بیشتر مشتریانی که از کشورهای خارجی برای خرید سیب ایران با مجموعه ویتاراد تماس می گیرند، به دنبال خرید گونه های مختلف از این میوه هستند که همان‌طور که اشاره کردیم قیمت سیب برای صادرات نسبت به نوع درخواست مشتریان متفاوت خواهد بود.

کارشناسان ما در امور بازرگانی این توانایی را داشته اند که با آنالیز بازارهای خارجی خود در حال حاضر بهترین نوع از سیب های پاییزه ایران را در گرید های مختلف نسبت به بازار های هدف صادرات بکنند. بنابراین شما مشتریان خارجی می توانید فرم که در زیر این مقاله وجود دارد، مشخصات خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت کارشناسان فروش سیب درختی در بازرگانی ویتاراد بتوانند نسبت به کشور شما قیمت سیب برای صادرات رقابتی با استاندارد های صادراتی اعلام کنند.

تامین کنندگان سیب قرمز

در هر کشوری که به عنوان تولید کننده انواع سیب شناخته شده هستند مجموعه شرکت هایی وجود دارند که در زمینه تامین و صادرات سیب درختی فعالیت دارند. ایران نیز به عنوان مرکز اصلی تولید انواع سیب درختی پاییزه، شرکت های تامین کننده و صادر کننده سیب درختی در آن فعالیت گسترده ای دارند و سالانه بهترین نوع از
سیب رد دلیشز
گلدن دلیشز
سیب گالا
سیب گرانی اسمیت
سیب فوجی
به بازارهای خارجی تامین و به فروش می‌رساند.

گروه بازرگانی ویتاراد به عنوان بزرگترین شرکت تامین سیب قرمز پاییزه با داشتن بزرگترین سردخانه نگهداری سیب هر سال بیش از ۱۰۰ هزار تن از این میوه را در گرید های مختلف به بازارهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادرات می کند.
سیب درخت قرمز که بیشترین فروش برای صادرات دارد باعث شده است تا کارگروه های این شرکت تمرکز بالایی برای بازاریابی و تأمین آن داشته باشند. ما بزرگترین باغات سیب قرمز را در نواحی خوش آب و هوای ایران در اختیار داریم که سبب شده است اغلب خریداران خارجی همکاری مستمر و دراز مدت با این مجموعه داشته باشند.
سورت بندی دقیق، رعایت استاندارد های بسته‌بندی نسبت به کشور هدف و ارائه قیمت سیب برای صادرات رقابتی نسبت به نرخ جهانی و موارد دیگر باعث شده تا گروه ویتاراد به عنوان بزرگترین مجموعه در زمینه فروش و صادرات انواع سیب ایران شناخته شده باشد.

قیمت سیب برای صادرات

نرخ سیب پاییزه در بازار اروپا

با وجود اینکه ایران یکی از قطب های تولید سیب در جهان شناخته شده است اما هنوز به اندازه کافی نتوانسته است جایگاه خود را در بین کشورهای صادرکننده سیب ارتقا بخشد.
علیرغم اینکه کیفیت و طعم سیب ایران قابل مقایسه با سیب سایر کشورها در بازارهای جهانی نیست ولی متاسفانه هنوز سیب ایران در بین کشورهای وارد کننده سیب جایگاه اصلی خود را پیدا نکرده است و این موضوع باعث شده است تا قیمت سیب برای صادرات نسبت به نرخ جهانی این میوه که بیش از ۷ یورو در بازارهای اروپایی خرید و فروش می‌شود پایین‌ترین قیمت سیب برای صادراترا داشته باشد.

قیمت سیب برای صادرات

مهمترین مسئله که باعث شده است صادرات ایران به کشورهای عمده خریدار سیب در جهان حجم کمتری داشته باشد این است که شرکت های صادر کننده در ایران قابلیت بازاریابی اصولی و اساسی در این کشورها را نداشته‌اند و این موضوع باعث شده است تا تاجران کشور ترکیه، سیب ایران را با تغییر بسته بندی و اسناد به نام کشور ترکیه به مهمترین بازارهای خارجی صادرات کنند و اغلبا در این کشورها سیب ایران با قیمت سیب برای صادرات بالایی فروخته می شود ولی همه خریداران متاسفانه این سیب را به عنوان سیب ترکیه می شناسند.
گروه بازرگانی ویتاراد با انجام زیرساخت های تجاری و ایجاد نمایندگی های فروش در اغلب کشورهای هدف خود سعی دارد تا بتواند نسبت به استاندارد های کشورهای خریدار، دستورالعمل های لازم را برای ورود به این کشورها انجام دهد تا بتواند سیب ایران را به صورت مستقیم در این بازارها به فروش برساند.

قیمت سیب برای صادرات

واردکنندگان سیب قرمز و طلایی

پایین بودن قیمت سیب برای صادرات در سطح باغات ایران باعث شده است تا واردکنندگان سیب قرمز و طلایی از کشور هایی همچون

  • هند
  • روسیه
  • افغانستان
  • پاکستان
  • رومانی
  • ترکیه

حجم بالایی از سیب ایران را خریداری کنند در واقع این کشورها جزء مشتریان بالفعل برای خرید سیب ایران به شمار می‌روند. تقریباً بیش از ۵۰ درصد سیب قرمز و طلایی ایران به این چند کشور صادرات می شود اما همواره قیمت سیب برای صادرات در بازار این کشور ها حداقل قیمت بوده است که به دلیل برنامه ریزی نادرست و رعایت نکردن استاندارد های صادراتی و همینطور نداشتن اتحادیه فروش در این کشورها باعث شده است تا سیب ایران پایین ترین نرخ را داشته باشد ولی کیفیت طعم سیب های ایرانی در این کشورها همیشه زبانزد بوده است.

خیلی از کشورهای دیگر نیز هستند که هنوز سیب ایران وارد بازار آنها نشده است این موضوع می‌تواند در افزایش نرخ جهانی سیب ایران کمک شایانی داشته باشد به شرط اینکه همه استاندارد ها رعایت شود. ما با آنالیز این بازارها دریافتیم که بزرگترین بازار سیب ایران در قاره اروپا است. همانطور که می دانید اروپا سخت‌گیری‌ های اساسی برای واردات انواع محصولات کشاورزی دارد بنابراین این مجموعه همانطور که اشاره کردیم با راه اندازی زیرساخت های صادراتی خود، همواره توانسته است، بهترین نوع از میوه های ایران را همچون سیب درختی، کیوی، انار و مرکبات را به برخی از کشورهای اروپایی صادرات کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید