گروه شرکت های ویتاراد
خانه / کیوی / کیوی صادراتی / قیمت انواع کیوی صادراتی

قیمت انواع کیوی صادراتی

قیمت انواع کیوی صادراتی برداشت شده از باغات استان های مازندران و گیلان متفاوت می باشد و هر کدام در بسته بندی و اوزان مختلف با قیمت حدود ۲۵۰۰ تا ۳۳۰۰ به فروش می رسد.

معمولا کیوی در اواخر مهرماه بهترین فصل برداشتش می باشد که بعد از برداشت، باغداران در سبدهای ۲۵ کیلویی در سردخانه انبار می کنند و زمانی که یک مشتری صادراتی سفارش خرید خود را اعلام می کند، باغدار نسبت به درخواست خریدار اقدام به سورت و بسته بندی می کند.

قیمت انواع کیوی

برای صادرات، کیوی بهتر است در اوزان ۷۰ گرم به بالا باشد چرا که تمامی بازارهای خارجی سایزهای بالاتر را می پسندند.

به همین خاطر اگر ملاحظه کرده باشید، بسته بندی کیوی در سبدهای

  • ۲ کیلویی
  • ۴ کیلویی
  • ۷ کیلویی
  • ۱۰ کیلویی

برای صادرات خرید و فروش می شوند.

بسته بندی کیوی ممکن است در ۷۰ گرم تا ۹۰ گرم، ۹۰ گرم تا ۱۱۰ گرم و یا در اوزان مشخص باشد که هر مشتری خارجی درخواست مختلفی نسبت به هم دارند.

قیمت انواع کیوی

انواع کیوی صادراتی در ایران:

انواع کیوی صادراتی در ایران گونه های زیادی ندارد و همانطور که اطلاع دارید، این میوه تنها در دو استان شمالی کشور قابل برداشت می باشد.

شهرهای تنکابن و تالش بیشترین و بهترین نوع این میوه را در سطح کشور دارند.

کسانی که در حوزه صادرات این میوه فعالیت داشته اند، بر این باور هستند که کیوی تنکابن ماندگاری بالایی دارد و کیوی تالش هم از لحاظ کالیبر بالاتر هستند.

باید توجه داشته باشید که در هر دو استان ذکر شده تنها دو واریته ( هایوارد سبز و هایوارد طلایی ) از باغات برداشت می شوند که بالاترین حجم از برداشت از نوع هایوارد سبز می باشند.

کیوی هایوارد طلایی بیشترین درخواست بازارهای خارجی است که در حال حاضر تنها ۱۰٪ باغات کیوی ایران از این نوع می باشد.

قیمت انواع کیوی هایوارد طلایی:

آیا از بازار کیوی ایران در بازارهای خارجی اطلاع دارید؟ آیا می دانید که کشورهای واردکننده ایران کدام کشورها هستند؟ چرا بازارهای خارجی به دنبال کیوی طلایی هستند و چرا قیمت این واریته از میوه گران تر از نوع سبز می باشد؟

در ایران بیش از ۲ میلیون تن از این میوه برداشت می شود که هر سال بعد از برداشت به کشورهایی چون

  • روسیه
  • هندوستان
  • ترکیه
  • قزاقستان
  • اوکراین
  • اروپا

صادرات می شود.

کیوی هایوارد طلایی بدلیل طعم خاص و میزان فیبر بالا، خواهان بالایی در بازارهای خارجی خصوصا روسیه و هندوستان دارد که قیمت این واریته نسبت به نوع هایوارد سبز حدود ۵۰۰ تومان در هر کیلو متفاوت می باشد.

بیشترین میزان صادرات ما از نوع کیوی هایوارد سبز به کشورهای روسیه و هندوستان بوده است.

قیمت انواع کیوی

قیمت کیوی هایوارد سبز تالش:

همانطور که گفتم، منطقه تالش یکی از قطب های اصلی تولید کیوی در استان گیلان می باشد که تمامی کیوی برداشت شده از باغات این منطقه از نوع هایوارد سبز می باشد.

قیمت این نوع کیوی در این منطقه از ۲۵۰۰ تومان شروع و تا ۳۳۰۰ تومان می باشد که در مطالب فوق اشاره کردم که تفاوت قیمت ها در کالیبر کیوی و نوع بسته بندی آن می باشد.

قیمت انواع کیوی

استانداردهای صادراتی برای کیوی:

هر میوه ای که برای صادرات برداشت و بسته بندی می شود باید طبق استانداردهای لازم انجام شود.

اگر در زمینه صادرات میوه خصوصا کیوی فعالیت دارید، باید بدانید که استانداردهایی وجود دارد که نشان می دهد که درصد آفات موجود در میوه چقدر باید باشد. میزان قند و سفتی آن مشخص باشد. سورت و بسته بندی عالی و مناسب با استانداردهای اروپایی باشد.

اگر این استانداردها را برای صادرات انواع کیوی نمی دانید، ما این فایل را در قالب PDF در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید میزان صادرات خود را با رعایت این موارد افزایش دهید.

برای دانلود و مشاهده فایل فوق الذکر می توانید بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

قیمت انواع کیوی

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کیوی مازندران | فروش کیوی صادراتی مازندران در مرز آستارا

فروش کیوی صادراتی مازندران در مرز آستارا می تواند یک یاز پتانسیل های مهم استان های مرزی برای ارزآوری برای کشور بوده باشد کیوی صادراتی مازندران با برداشت به موقع

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک