مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کیوی مازندران | فروش کیوی صادراتی مازندران در مرز آستارا

آنچه در این مقاله می خوانید...

باغ های کیوی در مازندرانبسته بندی کیوی صادراتیمحصول کیوی صادراتی مازندرانقیمت انواع کیوی مازندرانفروش عمده کیوی مازندرانمرکز خرید کیوی مازندرانتوزیع و فروش کیوی به سراسر کشوربازرگانی میوه و تره بار
کیوی هایوارد صادراتی

فروش کیوی صادراتی مازندران در مرز آستارا و یا فروش کیوی مازندران می تواند یک یاز پتانسیل های مهم استان های مرزی برای ارزآوری برای کشور بوده باشد کیوی صادراتی مازندران با برداشت به موقع آن می تواناز باکیفیت ترین محصول صادرتی باشد.

میوه ی کوچک کیوی سرشار از شگفتی های غذایی و منبع عالی ویتامین ث که دو برابر پرتقال ویتامین ث دارد.

کیوی محبوبیت جهانی دارد و از ویژگی های آن برای مصارف دارویی و غذایی استفاده می شود.

کیوی صادراتی مازندران به دلیل داشتن سرتونین منبع عالی برای بهبود خواب و از بی خوابی پشگیری می کند. فروش کیوی مازندران در فروشگاه های مختلفی انجام می شود و شما می توانید با مراجعه به میوه فروشی های هر محله ای در کشور که زندگی می کنید، آن را خریداری کنید. البته این نوع از میوه بسیار خاص می باشد و عرضه آن بیشتر در کلان شهرها انجام می شود. برای نمونه در تهران و بازار فروش میوه و تره بار این نوع از کیوی عرضه می شود و فروش کیوی مازندران تنها محدود به بازار های شمال کشور نمی شود.
و فروش کیوی مازندران در تمامی نقاط کشور انجام می شود و یا خارج از کشور انجام می شود.

فروش کیوی مازندران

باغ های کیوی در مازندران

بهترین و حاصلخیزترین محل کشت میوه کیوی درشمال کشور است و فروش کیوی مازندران یکی از پر رونق ترین بازار های فروش است، ایران چهارمین کشور تولیدکننده کیوی در جهان است؛ مازندران، گیلان و گلستان مهمترین استان های تولید کنندگان کیوی در کشور ایران محسوب می شوند و فروش کیوی مازندران یکی از معروف ترین ها است.

سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد درسال 2016 اعلام کرد تولید کیوی در ایران 294 هزار و 413 تن در سال رسیده است که تمامی این ظرفیت ها به بازار فروش کیوی مازندران اختصاص دارد.

باغ های کیوی در مازندران حدود 6 هزار و 500 متر مربع از باغ های مازندران کیوی پرورش داده می شود که فروش کیوی مازندران معمولا برای بازار های صادراتی مورد استفاده قرار می گیرد.

از تولید محصولات باغ های کیوی مازندران هر سال حدود 80 درصد کیوی ایران مختص استان مازندران است.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]بیشتر تولید کیوی صادراتی مازندران از شهرهای غربی مازندران چون: تنکابن، رامسر، نوشهر و چالوس است.[/box]

میزان تولید کیوی در مازندران میزان تولید کیوی در باغات مازندران حدود 200 هزار تن است که برداشت این میوه از حدود آبان ماه شروع می شود و فروش کیوی مازندران در همان زمان آغاز می شود؛ در صورت افزایش صنایع جانبی و تبدیلی و اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان این رقم تولید افزایش می یابد.

نامساعد بودن وضعیت آب و هوای شرق مازندران به دلیل رطوبت کم برای کشت کیوی مناسب نیست.

میوه های کیوی به شدت نسبت به سرما حساس بوده در صورت سرمای زود هنگام پاییز قبل برداشت خرابی محصول می شود و فروش کیوی مازندران با افت رو به رو می شود.

کیوی میوه ای نیمه گرمسیری است که نسبت به سایر مرکبات مقاومت بیشتری به سرما از خود نشان می دهد.

مقاوم بودن به سرما سبب اقبال کشاورزان به تولید کیوی صادراتی مازندران برای جبران خسارت سرمازدگی سایر مرکبات دارند.

بسته بندی کیوی صادراتی

بسته بندی کیوی صادراتی بسته بندی کیوی که براساس رنگ، اندازه، شکل ظاهری و سایر عوامل جداسازی میوه های فاسد و خراب صورت می گیرد؛ که سبب آسان تر شدن تشخیص مشتری برای کیفیت و حمل و نقل محصول صادراتی می شود.

بسته بندی بندی می تواند یک محصول یکدست مرتب و یکسانی را از نظر اندازه داشته باشیم که حمل آن آسان تر است.

بسته بندی بهداشتی و استاندارد می توان محصول را در هنگام توزیع و انبار و فروش در بازار حفاظت کند.

بسته بندی میوه با وزن و شکل میوه متفاوت شده و اشکال گوناگونی برای بسته بندی استاندارد تعریف شده است.

بسته بندی استاندارد و بهداشتی همراه با ارگانیگ بودن محصول از جمله عوامل موثر رونق در کیوی صادراتی مازندران و فروش کیوی مازندران است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]بسته بندی میوه با وزن و شکل میوه متفاوت شده و اشکال گوناگونی برای بسته بندی استاندارد تعریف شده است.[/box]

فروش کیوی صادراتی مازندران با حمایت دولت در تولید این محصول کیوی و افزایش صادرات به سایر کشورها و همچنین تشکیل اتحادیه های باغداری قدرتمندبه منظور تنظیم و تعادل قیمت بازار و عرضه وتقاضای محصول را با کمک دولت داشته باشند.

اتحادیه های باغداری در کشور می تواند با قیمت گذاری مناسب محصول و بازاریابی محصولات باغی باعث رونق شوند.

اتحادیه های باغداری با عرضه محصول به نقاط مورد نیاز از دپو شدن محصول در یک منطقه پیشگیری می کنند.

حتی می توانند با خرید منصفانه محصولات باغی خسارت دیده از باغداران مورد نیاز از خسارت باغداران پیشگیری کنند.

فروش کیوی صادراتی مازندران برای رونق گرفتن خود نیاز به زیر ساخته های لازم از جمله یک سیستم عرضه مناسب است.

محصول کیوی صادراتی مازندران

محصول کیوی صادراتی مازندران از اندازه و وزن و قند استاندارد برخوردار نباشد برای واردات به کشور مورد نظر مجوز نمی گیرد.

زمان برداشت کیوی بسیار مهم است اگر بریکس میوه به 2/6 برسد تا از درخت چیده شود و قابلیت صادرات داشته باشد.

بازاریابی یکی از مهمترین موضاعات مهم در عرصه صادرات محصولات کشاورزی بوده که با برگزاری جشنواره ها می توان آن را رونق داد.

کیوی میوه مورد پسند کشورهای آسیای میانه و خلیج فارس است که می توان در زمینه صادرات آن با توجه به پتانسیل حمل ونقل خوب کشوربرنامه ریزی های لازم و زیرساخت های مربوط به آن برای صادرات کیوی ایران انجام گیرد.

قیمت انواع کیوی مازندران

قیمت انواع کیوی مازندران در بازار متفاوت. قیمت ها بستگی به مسائل مختلفی از جمله:

 • تازگی
 • سفت بودن
 • آبدار بودن
 • درشت بودن
 • و …

دارد. در بازارها که میوه ها به نوعی گران تر از سال پیش شده اند، کیوی نیز قیمت اش بالا رفته است و قیمت فروش کیوی مازندران نیز دستخوش تغییر شده است. خریداران کیوی در شهرهای مختلف می توانند انواع کیوی مازندران را با قیمت هایی بین 3500 تا 10000 تومان خریداری کنند. البته این بستگی به نوع شهری که به فروش می رود و کیفیت کیوی هم دارد. شما می توانید در شهرهای مختلف با قیمت های متفاوتی کیوی مازندران را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. قیمت خرید و فروش کیوی مازندران از باغدار تا میوه فروشی های سطح شهر متفاوت است.

فروش عمده کیوی مازندران

فروش عمده کیوی مازندران از این مجراها صورت می گیرد:

 • تولید کنندگان و کشاورزان
 • شرکت های تجاری
 • نمایندگی شرکت
 • میدان های بار میوه و تره بار

از این طرق می توان فروش کیوی مازندران به صورت عمده انجام می شود. فروش کیوی مازندران عمده برای خریدارانی که در کار فروش جزئی و یا صادرات هستند، بسیار به صرفه تر می باشد. آن ها می توانند بهترین نوع کیوی را با قیمت های خیلی پایین تر از بازار خریداری کرده و سپس به فروش رسانند. فروش کیوی مازندران علی الخصوص تنکابن نیز به صورت عمده انجام می شود.

مرکز خرید کیوی مازندران

مرکز خرید کیوی مازندران که در گام نخست خود این شهر استان است. باغدارانی که این نوع از میوه را تولید می کنند، آن را پس از برداشت به بازار استان عرضه می کنند که از آن جا شرکت های تجاری مختلف و یا خود باغ داران که در کار تجاری و فروش هستند، آن را به شهرهای گوناگون می فرستند.

در مراکز خرید کیوی مازندران شما می توانید این میوه را به گونه:

 • درجه یک
 • درجه دو
 • درجه سه

خریداری کنید. کیفیت هر کدام از میوه ها بستگی به همین درجه بندی دارد و این باغدار و شرکت تجاری است که قیمت ها را بر این اساس تعیین می کنند. تامین کننده کیوی در بازار نیز همین ها می باشند.

توزیع و فروش کیوی به سراسر کشور

توزیع و فروش کیوی به سراسر کشور در دو نوع انجام می شود:

 1. توسط نمایندگی شرکت های تولید کننده و تجاری
 2. وبسایت های اینترنتی

نمایندگی هایی که در شهرهای مختلفی از سوی شرکت های تولیدی و بازرگانی وجود دارند، مسوولیت توزیع و فروش انواع کیوی را به عهده می گیرند. این نمایندگی ها در شهرهای مختلف فعالیت می کنند و در بازار بزرگ میوه و تره بار می توان پیدای شان کرد. آنان میوه را پس از دریافت به کسانی که طالب آن هستند عرضه می دارند. از سویی از طریق وبسایتهای اینترنتی هم فروش و توزیع صورت می گیرد.

بازرگانی میوه و تره بار

میوه و تره بار کشورمان از جمله محصولاتی به شمار می رود که هم فروش داخلی خوبی دارد و هم به خارج از کشور صادر می شود. بازرگانی این محصولات از رونق خوبی برخوردار است. شرکت های گوناگون تجاری میوه و تره بار را به کشورهای مختلفی از جمله:

 • روسیه
 • عراق
 • قطر
 • اذربایجان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • و ….

صادر می کنند. قیمت کیوی در روسیه و کشورهای مختلف و انواع میوه دیگر را هم شرکت های تجاری به نوعی تعیین می نمایند. از طرفی همان گونه هم که ذکر شد، در شهرهای مختلف میوه کشورمان عرضه می شود و شهروندان می توانند از آن استفاده کنند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید