مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده خیار درجه یک تولید ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید خیار در ایرانشهرهای مهم تولید کننده خیار گلخانه ایفروش عمده خیار درجه یکعرضه خیار در بازار میوه و تره بارصادرات عمده خیار ایرانیبهترین خیار ایرانانواع خیار خاردار صادراتیسایت عرضه خیار گلخانه ایقیمت عمده خیار در بازار
فروش عمده خیار

تولید انواع خیار در باغات و گلخانه های ایران، امکان فروش عمده خیار را در کیفیتی درجه یک و مرغوب، با نرخ فروش عمده خیار مناسب در بازار روز میوه و صیفی جات را، برای خریداران عمده داخلی و یا صادرکنندگان فراهم کرده است.

برای تولید هر میوه یا صیفی جات نیاز به شرایط مناسبی از نظر خاک و آب و هوا می باشد.    

برخی از مناطق در بازه ای از سال شرایط مناسب را دارند اما این امر همیشه ممکن نیست.   

برای اینکه بتوان فروش عمده خیار را در تمام طول سال انجام داد، نیاز به گلخانه می باشد.

تولید خیار در ایران

یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین انواع صیفی جات که در بیشتر مناطق جهان تولید آن انجام می گیرد خیار است که البته از نظر نوع متفاوت بوده و در هر منطقه گونه و واریته ی خاصی از آن کشت می شود.

خیار بسته به این که در چه شرایطی رشد کند از نظر نوع، ظاهر و کیفیت متفاوت خواهد بود.

در ایران در بسیاری از شهر ها امکان کشت و پرورش انواع خیار درختی باکیفیت بالا وجود دارد.

البته با توجه به شرایط آب هوایی تنها در فصل های خاص پرورش خیار در آنها انجام می گیرد.

برای فروش عمده خیار نیاز است تا گلخانه های ویژه ای برای کشت و پرورش آن راه اندازی شود.

شهرهای مهم تولید کننده خیار گلخانه ای

در حالت نرمال نمی توان در تمام طول سال یک نوع میوه، سبزی یا صیفی جات را در مزارع کشاورزی پرورش داد و این امر به عنوان یک محدودیت پیش روی تولیدکننده میوه و سبزی جات قرار می گیرد.

برای اینکه بتوان در تمام طول سال یک محصول را پرورش داد نیاز به راه اندازی مکانی خاص می باشد.     

به این مکان سرپوشیده که شرایط داخلی آن با تکیه بر اصول علمی کنترل می شود گلخانه می گویند.

به منظور کشت و فروش عمده خیار در طول سال گلخانه های بسیاری توسط کشاورزان ایجاد شده است.

با وجودی که در تمام شهرهای کشور امکان برپایی گلخانه وجود دارد، اما برخی شهرها تولید گسترده تری در ایت زمینه داشته اند و در زمینه فروش عمده خیار فعال تر هستند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]از مهمترین شهرهای تولید کننده خیار گلخانه ای در کشورمان می توان به شهرهای استان های اصفهان و یزد اشاره کرد.[/box]

فروش عمده خیار درجه یک

تولید خیار درجه یک در شهرها به صورت عمده در حال انجام می باشد و فروش عمده خیار نیز به آن وابسته است که از این میان به دلیل نیاز دائمی بازار میوه و تره بار به عرضه خیار به مشتریانش، خرید و فروش خیار به شکل عمده در طول سال در حال انجام می باشد.

در واقع می توان خیار را به یکی از مهمترین محصولاتی دانست که بیشترین میزان عرضه آن به صورت خام است.

چرا که میزان مصرف خیار در بین خانوارها، خیلی بیشتر از میزان ورود آن به صنایع تبدیلی بوده است.

فروش عمده خیار درجه یک محدود به خریداران داخلی نبوده و مورد توجه صادرات نیز قرار گرفته است.

در طول سال، صادرات خیار به کشورهای مقصد در حال انجام می باشد.  

عرضه خیار در بازار میوه و تره بار

به دلیل گستردگی مصرف خیار در بین خریداران و عمومیت مصرف آن در سفره های غذایی ایرانیان، عرضه خیار در بازار میوه و تره بار نیاز به برنامه ای منطم و تداوم عرضه در تمامی طول سال و حتی روزهای تعطیل دارد.

این مسئله موجب گردیده که غرفه داران میدان تره بار، همواره خیار را در لیست خرید خود داشته باشند.

تولید خیار نوسانات زیادی از لحاظ قیمت و کیفیت در طول سال دارد و با این وجود، عرضه این محصول با انواع کیفیت ها در شهرهای کشور انجام می گیرد.

از همین رو شرکت ویتاراد در لیست محصولات قابل عرضه خود، خیار را با قیمت روز به خریداران ارائه می کند.

صادرات عمده خیار ایرانی

تولید هر دو مدل خیار ساده و خاردار در کشورمان و به هر دو شکل بوته ای و گلخانه ای انجام می گیرد.

خیار ساده یا خیار ایرانی یا Persian cucumber، واریته ای ویژه از خیار است که ویژه کشورمان می باشد.

این خیار سایزی کوچکتر از خیارهای چینی و امریکایی داشته و در عین حال طعم بیشتری نیز دارد.

عرضه این خیار به صورت عمده مورد توجه صادرات به کشورهای همسایه از جمله روسیه قرار دارد.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]شرکت ویتاراد با تامین خیار ایرانی درجه یک در طول سال توانسته در تامین نیاز مشتریان خارجی به میزان قابل توجهی، موفق عمل کند.[/box]

بهترین خیار ایران

فراهم بودن شرایط تولید خیار در ایران این اجازه را می دهد تا تولید کننده های مختلف این محصول را راهی بازار نموده و با قیمت روز به فروش رسانند. این محصولات به دلیل بهره گیری از شرایط خوب کشت، دارای مرغوبیت لازم بوده و با فروش خوب در بازار داخلی و خارجی همراه می باشد.

بهترین خیار ایران امروزه با تلاش صادر کننده های ایرانی به بازارهای جهانی نیز عرضه شده و می توان استقبال خوبی از این تولیدات را شاهد بود. به همین دلیل هم قیمت روز آنها اعلام شده و هم توزیع کننده ها به این بازارها اهمیت بیشتری خواهند داد.

انواع خیار خاردار صادراتی

خیار خاردار یکی از بهترین هایی ست که ایرانی ها به منظور فروش خارجی آن تلاش نموده و ان را با مزیت های صادراتی راهی بازارهای جهانی می کنند. این نوع خیار در کشورهای مختلف دنیا تقاضا داشته و می توان در زمینه فروش آن فعالیت خوبی داشت.

خیار خاردار صادراتی پس از سورت شدن توسط شرکت های ایرانی، بسته بندی شده و با بالاترین کیفیت راهی بازار مختلف می شوند. از این رو تجار کشورهای مختلف این محصول را به راحتی انتخاب نموده و مزیت های موجود در آن را بررسی خواهند کرد. به همین دلیل فروش بسیار خوبی از آن در بازارهای مختلف دنیا دیده می شود.

سایت عرضه خیار گلخانه ای

خیار گلخانه ای از دیگر تولیداتی ست که به صورت تخصصی می توان فروش آن را دنبال نمود. بهره گیری از سایتهای اینترنتی به این محصول کمک زیادی نموده و می توان آن را به بازارهای مختلف دنیا ارائه نمود.

خیار گلخانه ای توسط شرکت های مختلف در سایتهای اینترنتی عرضه شده و مشتریان مختلف آنها را سفارش خرید می دهند. این نوع خیار در شرایط مطلوب گلخانه کشت شده و برداشت آن سبب می شود بتوان فروش خوبی از این محصول در بازار ایران و دیگر کشورها داشت.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]سایتهایی که در راستای عرضه انواع خیار گلخانه ای فعالیت دارند، بیشترین توجه خود را به بازارهای خارجی قرار داده و همواره بهترین ها را آن طور که باید و شاید راهی بازار خواهند کرد.[/box]

قیمت عمده خیار در بازار

خیار در بازار با قیمت عمده و خرده ارائه می شود. از همین رو افرادی که این تولیدات را مورد استفاده قرار می دهند، به کیفیت و قیمت آنها نیز اهمیت می دهند. اعلام قیمت عمده خیار از سوی شرکت های توزیع کننده سبب می شود خریداران زیادی به این محصول اهمیت داده و از سراسر کشور آن را تهیه کنند.

با توجه به اینکه خیار برخی از مناطق کشور کیفیت بهتری دارند، اغلب خریداران آنها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهند. برای این منظور به مجموعه های تخصصی و بزرگ مراجعه خواهند کرد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید