مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیب صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین سیب درختی ایرانقیمت سیب قرمز
فروشنده سیب صادراتی

فروشنده سیب صادراتی در ایران، گروه ویتاراد است که اغلب مشتریان خارجی این مجموعه را به خوبی می شناسند. چرا که یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان و صادر کنندگان سیب درختی در ایران به شمار می رود که با داشتن سردخانه عظیم در ایران، هر سال بالاترین میزان فروش را برای صادرات داشته است. این شرکت بیشترین سیب های برداشت شده را از باغات نواحی کوهستانی و سردسیر ایران تامین می کند که خوشبختانه کارشناسان ما در امور باغی، سالانه بهترین سیب قرمز و زرد را شناسایی و اقدام به برداشت می کنند.

مشتریانی که در این سال های گذشته با ما همکاری داشته اند، به خوبی می دانند که کیفیت، ماندگاری و رنگ سیب ها در سطح عالی و طبق استاندارد های صادراتی بوده است و همین عوامل سبب شده است تا هر سال بیشترین خرید سیب درختی از ما انجام بپذیرد.

فروشنده سیب صادراتی

فروشنده سیب صادراتی

بهترین سیب درختی ایران

بهترین سیب درختی ایران در فصل پاییز برداشت می شود که در دو واریته رد دلیشز و گلدن دلیشز می باشند. اما بهترین این نوع سیب های درختی نسبت به مناطق برداشت متفاوت از هم می باشد.

مثلا در شهر ارومیه، برخی از نواحی آن دارای بهترین سیب صادراتی است و در نواحی دیگر آن، کیفیت سیب ها کیفیت لازم را برای صادرات ندارند.

توجه داشته باشید که در همه شهر های سیب خیز ایران، این موضوع وجود دارد، بنابراین بسیار مهم است که بتوانید بهتربن سیب ها را از کدام نواحی خریداری کنید.

در حال حاضر عمده شهر های تولید کننده سیب در ایران را می توانیم به:

  • ارومیه
  • سمیرم
  • دماوند
  • اشنویه
  • مهاباد
  • بروجرد
  • پادنا
  • میانه
  • مراغه

اشاره کنیم که بازرگانی ویتاراد به عنوان فروشنده سیب صادراتی از هر کدام از این شهرها، همواره توانسته باغات بزرگی را از بهترین نواحی آنها تامین و برای صادرات بسته بندی کند.

فروشنده سیب صادراتی

فروشنده سیب صادراتی

قیمت سیب قرمز

قیمت سیب قرمز صادراتی در ایران نسبت به طلایی تقریبا مناسب تر است. دلیل آن هم این است که هم میزان تولید و برداشت آن از باغات بیشتر بوده و هم اینکه سیب طلایی بازدهی و بازخورد خوبی در بازار داخلی ایران دارد. همین باعث شده تا قیمت سیب صادراتی قرمز برای بازار های خارجی همواره نرخ رقابتی داشته باشد.

فروشنده سیب صادراتی در ارومیه ( شرکت بازرگانی ویتاراد ) در سطح سردخانه خود بالغ بر ۶۰۰۰ تن از سیب های قرمز مناطق مختلف ایران را دارد که با نرخ بیش از ۱۰،۰۰۰ تومان در اختیار صادرکنندگان و شرکت های وارد کننده خارجی قرار می دهد.

در حال حاضر با وجود اینکه هنوز تقریبا یک ماه به زمان برداشت سیب درختی در ایران زمان باقی مانده است، اما خوشبختانه سفارش از سمت مشتریان خارجی در حال افزایش است و این نوید بخش یک همکاری بلند مدت و تجارت خوب را می دهد.

فروشنده سیب صادراتی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید