مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناطق عمده شهرک های گلخانه ای فلفل دلمهقیمت فلفل دلمه ای اصفهان در روسیه
صادرات فلفل دلمه

صادرات فلفل دلمه رنگی از ایران هر سال به بیش از ۱۰ کشور انجام می شود که عمده مشتریان ما برای خرید این محصول، روسیه و برخی از بازار های مهم اروپای شرقی است.

فلفل دلمه رنگی ایران شامل سه رنگ قرمز، زرد و نارنجی است که در مناطق مختلف کشور در حال تولید و برداشت است که در این مقاله می خواهیم شهرک های گلخانه ای در هر کدام از شهر ها و استان ها را مورد بررسی قرار دهیم.

در سال های اخیر، با روند افزایش تولید انواع مختلف از فلفل دلمه رنگی، میزان فروش آن برای بازار خای خارجی هم رشد بالایی داشته است بطوریکه در سال ۲۰۲۰ میزان فروش فلفل دلمه رنگی برای بازار های خارجی حدود ۳۰٪ افزایش داشته است.

صادرات فلفل دلمه

مناطق عمده شهرک های گلخانه ای فلفل دلمه

ایران به عنوان یکی از کشور های عمده تولیدکننده انواع مختلف از فلفل دلمه در جهان، مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

این افزایش فروش و صادرات فلفل دلمه ای منوط به رعایت سطح کیفیت از زمان کاشت تا برداشت بوده است. بیشتر گلخانه داران در ایران خوشبختانه آموزش های لازم را در این خصوص داشته اند و توانسته اند مرغوب ترین نوع از این محصول را به تولید انبوه برسانند.

الان در حال حاضر بسیاری از شهرک های گلخانه ای در استان های مختلف راه اندازی شده اند که صاحبان این مشاغل به خاطر قیمت فروش بالا فلفل، اقدام به زیر کشت کردن زمین های خود کرده اند که مهم ترین این مناطق را می تواند به استان های

  • اصفهان
  • چهار محال بختیاری
  • مرکزی
  • همدان
  • هرمزگان
  • کرمان
  • البرز

اشاره کرد. صادرات فلفل دلمه رنگی اغلبا از این مناطق انجام می شود که از بین این استان ها، سطح کیفی مناطق سردسیر بالاتر و میزان ماندگاری بالایی برای صادرات دارند.

صادرات فلفل دلمه

قیمت فلفل دلمه ای اصفهان در روسیه

بازار فود سیتی مسکو مرکز فروش انواع مواد غذایی خصوصا محصولات کشاورزی است که از کشور های مختلف دنیا، ارقام مختلف از این محصولات خرید و فروش می شود.

فلفل دلمه ای رنگی ایران هم یکی از این محصولات می باشد که بازار خوبی در این کشور داشته است. البته فلفل دلمه از کشور های دیگه هم در روسیه خصوصا مسکو فروش دارد که قدرت رقابت بالایی را به وجود آورده است.

قیمت فروش فلفل دلمه ایران در فود سیتی هر سال تا ۱۴۰ روبل هم می رسد که سبب شده تا برخی از گلخانه داران نیز در سطح کشور، راه خود را برای صادرات محصولات خود هموار کنند.

روسیه علاوه بر فود سیتی مسکو، بازار های بزرگی نیز در سایر ایالت ها دارد که بزرگ ترین آن در سنت پترزبورگ است. شهر روستوف هم در این کشور بازار نسبتا بزرگی دارد که خوشبختانه فلفل دلمه ای ایران بازار خوبی را در آنها داشته است.

صادرات فلفل دلمه رنگی در سال ۲۰۲۱ ممکن است نسبت به سال گذشته رشد چند برابری داشته باشد چرا که میزان برداشت این محصول از شهرک های گلخانه ای ایران نیز رشد بالایی داشته است که اگر برنامه ریزی درست تری برای فروش آن در حوزه صادرات داشته باشیم، می توانیم رقابت بالایی را با سایر کشور ها داشته باشیم.

صادرات فلفل دلمه

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید