گروه شرکت های ویتاراد
خانه / انگور / انگور ارومیه / صادرات انگور ارومیه | بازار فروش انگور درجه یک
صادرات انگور ارومیه

صادرات انگور ارومیه | بازار فروش انگور درجه یک

صادرات انگور ارومیه همواره از نوع درجه یک ان دنبال می شود. زیرا در بازار اغلب کشورهای دنیا محصولات خوب بیشترین فروش را به خود اختصاص داده و این موضوع به شدت از سوی صادر کننده های انگور مورد توجه می باشد.

صادرات انگور ارومیه

سرمایه گذاری بر روی کشت انواع میوه می تواند برای خریداران سراسر کشور جالب توجه باشد. به این ترتیب در ایران نیز هر نوع میوه که دارای کشت خوب و شرایط مطلوب بوده مورد توجه تولید کننده ها و توزیع کننده ها قرار گرفته است.

انگور یکی از این میوه هاست. به طوری که در شهرهای مختلف بر روی تولید آن سرمایه گذاری شده و گونه های مختلف آن برداشت می شود.

برخی از شهرهای تولید کننده انگور در ایران عبارتند از:

  • ارومیه
  • تاکستان
  • شاهرود
  • سبزوار
  • شیراز
  • سیستان

صادرات انگور ارومیه

تولید انگور در شهر ارومیه

با توجه به اینکه در بازار برخی از گونه های انگور فروش بیشتری داشته و مسلما سرمایه گذاری بر روی انها بیشتر مورد توجه است، شهرهای بزرگ تولید کننده مانند ارومیه عملکرد بهتری در زمینه تولید آنها دارند. به این ترتیب شرایط فروش خوب انگور در بازار داخلی و خارجی را داشته و مشتریان خود را آن طور که باید و شاید تامین می کنند.

تولید انگور قرمز و زرد در شهر ارومیه با هدف فروش در بازار داخلی و خارجی انجام می شود. این تولیدات با شرایط خوب کشت و برداشت شده و می توان شاهد فروش آن در بازارهای مختلف دنیا بود. در این میان انگور ارومیه توانسته بازارهای مختلف دنیا را نیز به خود اختصاص داده و همواره محبوبیت بیشتری بیابد.

بازار فروش انگور درجه یک

کشورهای زیادی در دنیا وجود داشته که به عنوان بازار فروش انگور مطرح هستند. به همین دلیل ایرانی ها به این کشورها توجه بیشتری داشته و محصولات خود را ارائه می دهند. به طوری که همواره بخش زیادی از انواع انگور صادراتی را به این بازار عرضه نموده و شرایط فروش خوبی را رقم می زنند.

فروش انگور درجه یک در بازار جهانی حاشیه سود خوبی را به دنبال خواهد داشت. به این ترتیب است که صادر کننده ها تلاش نموده بهترین نوع محصول را با بسته بندی های خوب و بهداشتی راهی بازار نموده و فروش خوبی را رقم زنند.

صادرات انگور ارومیه

سرمایه گذاری بر روی صادرات انواع انگور موضوعی بسیار جدی برای شرکت های ایرانی بشمار می آید. زیرا می توانند از بازارهای جهانی نهایت استفاده را برده و محصولات خوبی را ارائه دهند.

انگور ارومیه از نوع بی دانه بوده و می توان سرمایه گذاری خوبی را برای صادرات آن به کشورهای مختلف دنیا شاهد بود. این میوه توانسته توجه تجار زیادی را از سراسر جهان به خود جلب کرده و هر ساله بر میزان فروش خارجی ان افزوده می شود. به طوری که سرمایه گذاری بر روی تولید انگور در ایران افزایش یافته و تلاش بیشتری برای بهره گیری از بازار آن می شود.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انگور ارومیه

خرید انگور ارومیه با قیمت ارزان

شهرستان ارومیه یکی از تولید کنندگان عمده انگور در بازار این میوه می باشد که …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک