گروه شرکت های ویتاراد
خانه / خیار / خیار خاردار / خیار صادراتی خاردار | قیمت خیار سبز ارزان
خیار صادراتی خاردار

خیار صادراتی خاردار | قیمت خیار سبز ارزان

خیار صادراتی خاردار و سبز وقتی با قیمت ارزان در اختیار مشتریان خارجی قرار گیرد، بیشترین صادرات را به خود اختصاص می دهد. زیرا فروش این تولیدات با قیمت های رقابتی می تواند مشتریان زیادی را جذب کند.

خیار صادراتی خاردار

خیار از جمله محصولاتی ست که به صورت ساده و خاردار تولید می شود. این محصول به دلیل داشتن مزیت مطلوب و فواید مختلف به روش های مختلف مورد استفاده بوده و خریداران آنها را تهیه خواهند کرد.

امروزه تولید خیار در محیط های گلخانه ای بسیاری از مشکلات گذشته را رفته نموده و سبب شده شرکت ها محصولاتی بهتر را راهی بازار کنند. به این ترتیب سرامایه گذاری خود را بر روی گونه هایی از انواع خیار قرار داده که در بازار داخلی و خارجی فروش خوبی داشته باشند.

خیار صادراتی خاردار

قیمت خیار سبز ارزان

خیار سبز محصولی ست که عرضه آن در بازار داخلی و خارجی زیاد دیده می شود. زیرا شرکت های مختلف به آن توجه داشته و توانسته اند از این محصول سودآوری مطلوبی داشته باشند.

در راستای عرضه انواع خیار در بازار، قیمت موضوعی جدی و مهم است. چرا که برخی از خریداران به این موضوع اهمیت داده و مشتریان خود را هر چه بهتر تامین نیاز کنند.

البته تعیین قیمت خیار سبز بیشتر براساس موضوعات زیر است:

  • درجه کیفیت
  • اندازه
  • مرغوبیت
  • روش کشت
  • بسته بندی
  • شهر تولید کننده

در این صورت عرضه کننده ها تلاش نموده تا محصولاتی را ارائه دهند که از نظر قیمت با شاخصه های کیفیتی سازگاری خوبی داشته باشند. به این ترتیب در شهرهای مختلف ایران فعالیت نموده و مشتریان خود را تامین نیاز می کنند.

فروش خیار صادراتی خاردار

خیار خاردار یکی دیگر از گونه های صادراتی بوده که ایرانی ها با هدف فروش آن در دیگر کشورها تولید می کنند. این نوع خیار به دلیل داشتن سطحی خاردار معروف بوده و از نظر اندازه معمولا بزرگ تر از نو ساده می باشند.

فروش خیار خاردار در بازار ایران نسبت به نوع ساده کمتر بوده و بیشترین حجم آن براس صادرات به دیگر کشورها مد نظر قرار می گیرد. به این ترتیب شرکت های بزرگ در این راستا سرمایه گذاری نموده و تولیدات باکیفیت را ارائه می دهند. به این ترتیب خواهند توانسته مشتریان بیشتری داشته باشنند.

صادرات خیار ساده و خاردار

در هر صورت صادرات خیار ساده و خاردار از موضوعاتی ست که توسط شرکت های ایرانی به خوبی دنبال می شود. به طوری که تقاضای خرید را از کشورهای مختلف دنیا دریافت نموده و تحت شرایط خوب آنها را تامین نیاز خواهند کرد.

صادرات انواع خیار حاشیه سود خوبی را به دنبال داشته و شرکت های تخصصی به این مسئله دقت زیادی دارند. به این ترتیب در بازارهای جهانی می توان شاهد عرضه بهترین نوع خیار ساده و خاردار از سوی کشورهای مختلف بود. این تولیدات به صورت بسته بندی شده و با شرایط ویژه راهی بازار شده و خریداران می توانند نیاز خود را آن طور که باید و شاید تامین کنند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خیار خاردار | فروش خیار ساده و خاردار به روسیه

خیار یکی از محصولات صادراتی است. آیا تا کنون اقدام به خرید خیار به صورت عمده کرده اید؟ بسیاری از مراکز در کشور وجود دارند که در زمینه فروش خیار ساده و خاردار به روسیه فعالیت دارند و سود بالایی را کسب می کند. از آن جایی که خیار از صیفی جاتی است که در سطح جهان شناخته می باشد به این علت سود بالایی دارد. اکثر خریداران خیار را به صورت عمده خریداری می کنند تا در فروش آن سود خوبی نصیبشان شود. این صیفی در شکل های مختلف در بازار های خرید و فروش وحود دارد که مهم ترین انواع صادراتی از آن ها خیار ساده و خاردار است. ایران، صادر کننده خیار به کشورهای همسایه با توجه به گزارش های به دست آمده ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان خیار ساده و خاردار می باشد. بر اساس تحقیقات ایران اکنون در جمع صادر کنندگان اصلی محصول باغی و سبزیجات به روسیه قرار گرفته است. علاوه بر روسیه به کشور های دیگر این محصول با کیفیت را صادر می کند و در سطح جهان شناخته است. محصولاتی که درکشور تولید می گردند از محصولات بسیار با کیفیت می باشند که خیار نیز انواع مختلف دارد. در صادرات این محولات باید مراکز معتبر در این زمینه این کار را انجام دهند و صادرات به شکل صحیح انجام گیرد. خیارهایی که در گلخانه ها تولید میگردند کیفیت های بالایی را دارند و در بازارهای جهانی به فروش می رسند. با توجه به منطقه ی کشت، این محصول، ماندگاری های مختلفی دارد و به همین دلیل قیمت خیار خاردار نسبت به منطقه ی تولید آن قیمت های متفاوتی داشته باشد.  خریداران روسی خیار ساده و خاردار ایران با توجه به این که سالانه میزان بالایی از انواع مختلف خیار های ساده و یا خیارهای خار دار ار تولید می شوند . این خیار برخی به مصارف کارخانه ها و تولید محصول غذایی دیگر خریداری می شوند که از طرف کارخانه هاست. کارخانه ها معمولا این خریدهای خود را صورت عمده انجام می دهند تا در تولید کردن محصول مقادیر زیاد در دست داشته باشند. بخشی ازخیارهای تولید شده نیز به کشورهایی ماند روسیه صادر می شوند که سالانه می باشد. تحقیقان نشان داده است که 60 درصد تولید های استان یزد به روسیه صادر می شود که از طرف شرکت های مختلف انجام می گیرد. در استان یزد انواع خیار ساده و خاردار در گلخانه ها تولید می گردند که کیفیت این محصولات بسیار بالاست. تحقیقان نشان داده است که 60 درصد تولید های استان یزد به روسیه صادر می شود که از طرف شرکت های مختلف انجام می گیرد.

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک