مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش سیب قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش سیب قرمزبازار اصلی سیب قرمززمان برداشت سیب قرمز در سال ۱۴۰۰قیمت فروش سیب قرمز در سال ۲۰۲۱
خرید و فروش سیب قرمز

خرید و فروش سیب قرمز در ایران بسیار گسترده است با توجه به اینکه ایران مرکز بزرگ از کاشت و برداشت سیب قرمز می باشد توانسته است مشتریان زیادی را به سمت تجارت سیب قرمز جلب نماید. شرکت ویتاراد به دلیل مهارت علمی و عملی بالا در زمینه سیب ایران، از منابع اصلی خرید و فروش سیب قرمز به حساب می آید. سیب قرمز غالبا در دو ناحیه مهم ایران چون آذربایجان غربی استان اصفهان کاشت و برداشت میشود سیب قرمز در استان های آذربایجان و اصفهان کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد طعم آن بی نظیر است و با توجه به وجود مکانیسم ها و ساز و کارهای سورتینگ استاندارد صادرات موفقی داشتند.

خرید و فروش سیب قرمز

خرید و فروش سیب قرمز

کشورهای متعددی در سطح جهان خریدار سیب قرمز ایران هستند این کشورها شامل

  • روسیه
  • هند
  • آلمان
  • کشورهای حوزه خلیج فارس
  • کشورهای همسایه

می باشد. شرکت بازرگانی ویتاراد یکی از بزرگترین شرکت های مطرح در زمینه صادرات سیب قرمز است انواع سیب های باکیفیت از باغات مختلف ایران را با بسته بندی های معتبر استاندارد و همچنین ساز و کار و مکانیسم سورتینگ استاندارد مورد نظر کشور مقصد ارایه می‌کند.

با توجه به اینکه افراد زیادی در سطح جهان نسبت به سلامت بدن خود حساسیت بالایی دارند و در مصرف مواد مغذی مورد نیاز بدن بسیار سختگیر هستند سیب قرمز را به عنوان یک ماده اصلی در برنامه غذایی خود قرار می دهند و بر همین اساس بازار خرید و فروش سیب قرمز در سطح جهان بسیار پر طرفدار و غنی است.

بازار اصلی سیب قرمز

بازار اصلی سیب قرمز ایران بیش از ۲۰ کشور است که همواره همکاری خوبی را با باغداران ایرانی و همچنین سردخانه داران مناطق مختلف ایران دارند، از این رو خیلی از کسانی که در زمینه خرید و فروش سیب قرمز صادراتی فعالیت دارند اغلب سردخانه دار و یا باغداران نمونه هستند که هر کدام توانایی ارائه محصولات خود به بازارهای اصلی سیب ایران را دارند.

سیب قرمز در بخش‌ های مختلفی از ایران برداشت می شود که میزان رنگ آن و ماندگاری تاثیر در روند صادرات میوه دارد. کشورهایی که به عنوان بازارهای اصلی سیب قرمز ایران به شمار می‌روند اغلب گرید های مختلف از سیب قرمز را خریداری می‌کنند چرا که قیمت فروش سیب قرمز در بازار آن کشورها نسبت به کیفیت سیب ها متفاوت است و همین طور در سطح باغات و سردخانه های سیب در ایران نیز خرید و فروش آن بر حسب میزان سطح کیفی سیب انجام می‌شود.

زمان برداشت سیب قرمز در سال ۱۴۰۰

در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال های گذشته به دلیل گرم شدن کره زمین، زمان رسیدن انواع سیب درختی قرمز زودتر بوده است به طوری که در حال حاضر سیب قرمز و طلایی از باغات نواحی مختلف ایران در حال برداشت است و امروز دهم شهریور ماه سال ۱۴۰۰ می باشد که در سال های گذشته شروع برداشت سیب درختی در ایران از اواخر شهریورماه انجام می شد.

با شروع شدن زمان برداشت این میوه، خرید و فروش سیب قرمز و طلایی پاییزه نیز آغاز شده است به طوری که خیلی از کسانی که در زمینه تجارت سیب فعالیت می کنند اقدام به چیدن سیب های خود از باغاتی که اجاره کرده اند می کنند بر همین اساس امسال برآورد شده است که فرایند صادرات سیب قرمز و طلایی ایران زودتر از از زمان مقرر به کشورهای هدف همچون روسیه و هند و برخی از کشورهای اروپایی و کشورهای همجوار انجام شود.
همچنین طی بازدیدی که کارشناسان ما از باغات سیب ایران داشتند برآورد شده است حجم بار برداشت شده از سیب قرمز و طلایی به نسبت سال گذشته کاهش ۳۰ درصدی داشته است و این موضوع می‌تواند در قیمت فروش آن تاثیر گذار باشد. امیدواریم گروه بازرگانی ویتاراد همگام با باغداران نمونه که هرسال همکاری مشترک با این مجموعه داشتند بتوانند گام موثری را در حوزه خرید و فروش انواع سیب درختی برای صادرات بردارند.

خرید و فروش سیب قرمز

قیمت فروش سیب قرمز در سال ۲۰۲۱

با کاهش میزان برداشت سیب درختی قرمز و طلایی، قیمت فروش سیب قرمز در سال ۲۰۲۱ نیز می‌تواند تاثیرات مستقیم خود را از این میزان داشته باشد به شرط اینکه کشورهایی که به عنوان وارد کنندگان اصلی سیب ایران به شمار می‌روند، حجم درخواست خرید آنها افزایش داشته باشد. از این رو کسانی که در زمینه خرید و فروش سیب قرمز و طلایی ایران فعالیت می کنند می توانند بازار داغی را در این زمینه داشته باشند.

طبق تجربه چند ساله که داریم احتمال می دهیم که قیمت سیب قرمز در سردخانه ها برای صادرات، حدود ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان و سیب طلایی نیز از ۱۲ تا ۱۷ هزار تومان خرید و فروش شود. ولی تا زمانی که میزان سیب هایی که در سردخانه ها نگهداری خواهند شد مشخص نشود، قیمت دقیق تری را نمی‌توان اعلام کرد. شما مشتریان محترم از ماه سپتامبر می توانید ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش این مجموعه داشته باشید تا بتوانید دقیق ترین قیمت انواع سیب درختی را دریافت کنید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید