مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فلفل دلمه ای رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های فلفل دلمه ای صادراتیخرید فلفل دلمه ای رنگیقیمت خرید فلفل دلمه ای رنگیصادرات فلفل دلمه ای رنگی
خرید فلفل دلمه ای رنگی

خرید فلفل دلمه ای رنگی یکی از محصولاتی است که همواره در تمام فصول سال مشتریان و طرفداران خود را دارد و همواره در بازار های داخلی و همچنین بازار های صادراتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
اما لازم به ذکر است که شیوه ی فروش این محصول در بازار داخل و بازار خارجی متفاوت بوده و هر کدام با شرایط خاص خود انجام می شود.
برای خرید این محصول و اطلاع از شرایط آن در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید و یا به طور مستقیم با مشاور فروش ما ارتباط بگیرید.

ویژگی های فلفل دلمه ای صادراتی

به طور کلی فلفل دلمه ای رنگی در ۴ رنگ تولید و کشت می شوند اما اکثرا تنها ۳ رنگ آن برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.
به این دلیل که رنگ های قرمز و زرد و نارنجی در بازار های صادراتی خواهان بیشتری دارد و به علاوه لازم به ذکر است که خرید فلفل دلمه ای رنگی چهار شاخ یا همان فلفل های درشت تر بیشتر مورد پسند خریداران است و به نام فلفل دلمه ای های سوپر لوکس نیز شناخته می شوند که از فلفل دلمه ای های معمولی در مراکز سورتینگ جدا شده و فلفل دلمه ای های معمولی به تره بار برده شده و در بازار داخل مورد استفاده قرار می گیرد و فلفل دلمه ای های رنگی سوپر به عنوان بار صادراتی سورت می شود.
به علاوه خرید فلفل دلمه ای رنگی برای بازار های صادراتی با بسته بندی کارتن پلاس و با کانتینر های یخچال دار فرستاده می شود که معمولا هر کارتن گنجایش ۱۸ تا ۲۴ فلفل دلمه ای را دارد.

خرید فلفل دلمه ای رنگی

قیمت خرید فلفل دلمه ای رنگی

قیمت خرید فلفل دلمه ای رنگی با توجه به فلفل دلمه ای متفاوت است و به صورت کیلوگرم مورد محاسبه قرار می گیرد.
فلفل دلمه ای ها معمولا به درخواست مشتری به دو صورت سورت شده و یا سورت نشده خرید و فروش می شود که نوع سورت شده ی آن به نسبت سورت نشده از قیمت بالاتری برخوردار است.
همچنین لازم به ذکر است که به دلیل کشت و فروش روزانه ی این محصولات قیمت فروش فلفل دلمه ای رنگی نیز روزانه متفاوت بوده و خریداران هر زمان که قصد خرید فلفل دلمه ای رنگی را داشتند می بایست همان زمان و با توجه به قیمت به روز فلفل دلمه ای اقدام به خرید بکنند.
برای اطلاع از قیمت ها شما بدون الزام و نیاز به مراجعه ی حضوری تنها با شماره ی مدیر فروش گروه شرکت های ویتاراد تماس گرفته و یا در سایت ما فرم پر کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط بگیریم.

صادرات فلفل دلمه ای رنگی

همان طور که در ابتدای مقاله در خصوص ویژگی ها و شرایط فلفل دلمه ی صادراتی با شما صحبت کرده ایم قطعا متوجه شده اید که همواره بهترین فلفل دلمه ای ها و با بالاترین کیفیت به جهت صادرات برگزیده می شوند.
و همچنین خالی از لطف نیست بیان این موضوع که به دلیل وجود هزینه های سورت و کانتینر های یخچال دار باید قیمت فلفل دلمه ای صادراتی بسیار مناسب بوده تا صادرات آن برای خریداران مقرون به صرفه باشد.
پس حجم بالای صادرات و داشتن ظرفیت های صادراتی بالا توسط گروه شرکت های ویتاراد بیان گر کیفیت مطلوب و بالای محصولات این بازرگانی و همچنین قیمت مناسب فلفل دلمه ای ارائه شده توسط این شرکت است.
و لازم به ذکر است که تمامی خریداران می توانند به جهت عقد قرارداد و یا سفارش بار به دفتر مرکزی شرکت ویتاراد نیز مراجعه کرده و یا بنا به خواست خود به صورت اینترنتی خرید خود را به راحتی انجام دهند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید