مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین کننده کیوی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بیشترین کیوی برداشت شده از باغات ایرانهزینه های حمل و ترخیص برای کیوی ایرانقیمت فروش کیوی هایوارد با سورت ماشینی
تامین کننده کیوی

تامین کننده کیوی ایران مجموعه شرکت هایی هستند که هم در زمینه برداشت، بسته بندی فعالیت دارند و هم می توانند صادرات عمده این محصول برای بازارهای خارجی انجام دهند.

کیوی ایران به دلیل ارگانیک بودن، دارای طعم خاصی است که از اواخر مهر ماه شروع به برداشت از باغات می شود. این میوه که خاصیت بالایی دارد، کشور های زیادی خواهان همکاری برای خرید از شرکت های صادرکننده در ایران هستند.

بعد از کشور هایی چون نیوزلند، شیلی، اسپانیا، چین و یونان، کشور ایران بیشترین میزان برداشت این میوه را در سطح جهان دارد. بالغ بر ۲ میلیون تن کیوی در سال ۲۰۲۰ از باغات استان مازندران و گیلان برداشت شده بود که از این آمار، حدود ۶۰٪ آن برای صادرات خرید و فروش شده بود.

در سال جدید با نزدیک شدن به زمان برداشت این میوه از باغات، می توان برنامه ریزی درست در زمینه صادرات کیوی هایوارد ایران داشت. برای همین منظور بازاریابی اصولی از کشور های اروپایی، می تواند بازخورد بسیار بالایی در افزایش صادرات داشته باشد.

تامین کننده کیوی

بیشترین کیوی برداشت شده از باغات ایران

بیشترین میزان برداشت شده از باغات ایران مربوط به نوع هایوارد است که دارای پوست قهوه ای رنگ است که دارای گوشت داخلی سبز رنگ می باشد که اگر میزان قند آن کامل شود، طعم بسیار شیرین و خوشمزه ای دارد.

تامین کننده کیوی ایران اغلب این واریته را برای مشتریان خود معرفی می کند. کیوی خونی و کیوی تو زرد هم از سطح باغات ایران قابل برداشت است ولی به دلیل اینکه کیوی هایوارد بالاترین حجم تولید را داشته است، از این رو مشتریان زیادی از بازار های هدف ما درخواست خرید کیوی سبز هستند.

فروش کیوی خونی و تو زرد از سطح باغات، همواره گران تر از نوع هایوارد بوده است. نه تنها در ایران بلکه در کشور های خارجی نیز همواره این دو واریته بالاترین نرخ خردی و فروش را داشته است.

مهم ترین شهر هایی که هر سال بالاترین تناژ برداشت از انواع کیوی را در ایران دارند، می توان به:

  • آستارا
  • تالش
  • چوبر
  • خطبه سرا
  • لیسار
  • حویق
  • تنکابن
  • چالوس

اشاره کرد که هر کدام از این شهر های ذکر شده، دارای باغات بسیار وسیع از این میوه می باشند.

تامین کننده کیوی

تامین کننده کیوی

هزینه های حمل و ترخیص برای کیوی ایران

هزینه های حمل و ترخیص برای کیوی ایران نسبت به مرز های مختلف خروجی می تواند متفاوت باشد.

کیوی ایران اغلب از جنوب ایران و یا از شمال ایران به بازار های مهم خارجی صادرات می شود.

مثلا بندر عباس یکی از بنادر مهم صادراتی ما برای صادرات کیوی به شمار می رود و از طرفی دیگر، بندر آستارا از پورت های مهم ما برای مبادلات کالا با کشور های اروپای شرقی است.

کسانی که قصد تجارت این میوه را دارند، باید توجه داشته باشند که هزینه های حمل تا هر کدام از این بنادر چقدر است، هزینه های کشتیرانی تا بندر مقصد به چه صورت است و ترخیصکار به ازای هر کانتینر چقدر دریافت خواهد کرد.

مجموعه تمامی این هزینه ها به علاوه قیمت کیوی سورت شده، قیمت تمام شده تا بندر کشور مقصد برای شما خواهد بود.

بعد از این، مشتری خارجی می بایست فرایند پرداخت تعرفه گمرکی و ترخیص آن از گمرک را انجام دهد تا بتواند در سطح بازار به فروش برساند.

تامین کننده کیوی ایران اگر جز شرکت های بزرگ باشد، می تواند تمامی این فرایند ها را برای خریداران خود انجام دهد و خوشبختانه گروه ویتاراد در سطح کشور با کارشناسان خود در تمامی زمینه ها، این امکان را دارد تا بتواند سهولت کار را برای مشتریان و خریداران خارجی بیشتر کند.

تامین کننده کیوی

قیمت فروش کیوی هایوارد با سورت ماشینی

قیمت فروش کیوی هایوارد با سورت ماشینی همواره گران تر از بسته بندی به صورت دستی بوده است. خوشبختانه با افزایش میزان سالن های سورتینگ مکانیزه در ایران، تمامی مشتریان خارجی خواهان کیوی هستند که سایز بندی شده باشند.

یعنی هر کدام از کیوی ها نسبت به سایز خاصی که دارند، مجزا در کارتن و یا سبد های پلاستیکی بسته بندی شوند.

از این رو شرکت های تامین کننده کیوی ایران هر سال با انجام این فرایند، توانسته اند بهترین محصول را به مشتریان خود در کشور های هند و روسیه و برخی از کشور های اروپایی ارائه دهند.

 

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و فلفل دلمه و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید